Biz kimiz? Bal Köşküm

Arıcılık sektöründe48 yıllıktecrübe


Doğanın en değerli ve zarif lezzeti, kadim şifacıların baş tacı ve insanoğlunun en kıymetli mucizesi dediğinizde aklınıza ne geliyor? Kesinlikle Bal. Şimdi bu mucize, sofranıza Bal Köşküm ile kavuşuyor. Gerçek bal düzenli tüketimde daha enerjik bir gün geçirmenize olanak verirken, stresinizin de arıların dans ettiği bir çayırda uzanıyormuşsunuz gibi azaldığını hissedeceksiniz. Polen, arı sütü ve propoliste ürünlerini saf haliyle edinebileceğiniz Bal Köşküm hizmetinizdedir.

Vizyon
45 yıllık arıcılık tecrübemizle her sofrayı, arının kovanına gösterdiği titizlikle işlenmesi gereken bir sorumluluk olarak görüyoruz. Bu sebeple hem küresel hem de ulusal olarak titizlikle test edilen ballarımız, dört mevsim şifa kaynağı olarak hizmetinizdedir.

MİSYON

1973'ten günümüze değişmeyen kalite


Günümüzde her bireyin, her ailenin ihtiyacı olan sağlıklı yaşam ve doğal beslenme bizim yegâne hedefimizdir. İnsan sağlığının en değerli hazine olduğunun bilincinde, sağlıklı ve doğal bir bağışıklık kalesi olan arı ürünlerini size ulaştırmak, yegâne hedefimizdir.
Sağlık ve Mutluluk dileklerimizle…
parallax background
Nasıl Satın Alırım?

Tüm ürünlerimizi şimdi listele


ALIŞVERİŞE BAŞLA
honey-pic9honey-pic10